Kiralık iskele ihtiyaçlarınız için Esen İskele tecrübesi ile hizmetinizde. Kiralık iskele için bize 0542 296 56 34  numaralı telefonlardan veya iletişim sayfamızdan mesaj göndererek ulaşabilirsiniz.

Genel uygulama olarak bina cephelerinde, tersanelerde ve büyük boşluklarda hacim doldurmak için çalışma iskelesi olarak kullanılmaktadır. Ayrıca dört yönden birbirine bağlama olanağı bulunduğu için sağlam kalıp aştı taşıyıcı iskeleleri dizaynı mümkün olmaktadır. Flanşlı dikey eleman ve kurtağzı isimli kilitleme mekanizması bulunan yatay elemanlardan oluşur.

Bağlantı noktaları 8 mm sactan yapılan flanş, 4 mm sactan yapılan kurtağzı ve 8 mm sactan yapılan kamadan oluşmaktadır.

Zeminde kot farkını almak için alt ayar milleri, 50 cm başlangıç elemanı gibi ürünler kullanılmaktadır. Standart olarak dikey elemanların üzerinde 50 cm aralıklar ile flanş bulunmaktadır.

Son zamanlarda artan güvenli iskele talebi doğrultusunda bu iskelelerin üzerinde 50 cm ara ile flanş kullanılarak yatay korkuluk görevi görecek bağlantılar arttırılmakta ve güvenli iskele standardını karşılamaktadır. İskele içi merdiven, askılı gemici merdiveni gibi uygulamalar ile katlar arasında güvenli geçiş sağlanmaktadır. Metal kalaslar ile ile hem güvenli bir çalışma ortamı sağlanmakta hemde iskelenin sağlamlığı arttırılmaktadır.

Duvar dayama yada tijli kelepçe ile iskele binaya sabitlenir.

Dikey elemanlar standart olarak 48*3,00 mm, yatay elemanlar 48*2,50 mm TSE Belgeli, mekanik testlere tabi tutulmuş, standart sanayi borusundan üretilmektedir.

Dikey elemanlar standart olarak 300 cm, 200 cm ve 100 cm olarak, yatay elemanlar ise 300 cm, 250 cm, 200 cm, 150 cm, 100 cm ve 70 cm olarak olarak yapılmaktadır.

Üretimlerimizde otomatik gazaltı kaynak makineleri kullanılır. Ürünlerimiz antipas boyalıdır, talep halinde sıcak daldırma galvaniz ile de kaplanır.