Kiralık iskele ihtiyaçlarınız için Esen İskele tecrübesi ile hizmetinizde. Kiralık iskele için bize 0542 296 56 34 numaralı telefonlardan veya iletişim sayfamızdan mesaj göndererek ulaşabilirsiniz.

H Tipi Dış Cephe İskelesi

Bina cephesinde çalışma iskelesi olarak kullanılır. İki kişi ile kolayca kurulur. Ayrıca kurulumu ve sökümü hızlıdır. Zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlar. Sistem iskele ayakları ve bunları birbirine bağlayan düz ve çapraz çubuklardan oluşmaktadır. İskele ayakları 42×2,50 mm sanayi borusundan, bağlantı elemanları 27×2,50 mm sanayi borusundan yapılmaktadır.

Eğimli zeminlerde kot farkını almak için ayar milleri kullanılır. Çelik yürüme platformları hem iskelenin sağlamlığını arttırmakta, hem de güvenli bir çalışma ortamı sağlamaktadır. İskele içi merdiven yada gemici merdiveni gibi uygulamaları ile iskele içinde katlar arasında güvenli geçiş sağlanmaktadır.

Özellikle mantolama uygulamalarında tercih edilen Tijli Kelepçe hem iskelenin sağlamlığını arttırmakta hem de uygulama kolaylığı sağlamaktadır.

H ( PANO ) TİPİ DIŞ CEPHE İSKELESİ MALZEME ÖZELLİKLERİ

Cephe iskelesini oluşturan ana elemanlar :

1- H Tipi İskele Ayağı

2- Çapraz Bağlantı Elemanı

3- Düz Bağlantı Elemanı

İskeleyi oluşturan elemanların teknik özellikleri :

1- H Tipi İskele Ayağı

Ölçü : 880 x 2000 mm

Kullanılan malzeme : İskelenin yan dikmeleri, alt ve üst kayıtları 42 x 2,50 mm sanayi borusundan yapılmaktadır. İskelelerin birbirine geçme sistemi 34 x 2,50 mm sanayi borusundan yapılmaktadır. İskelenin üst köşelerinde burkulmayı engellemek için 27 x 2,50 mm sanayi borusundan köşe takviyeleri bulunmaktadır. İskelelerin üzerinde 4 adet 16 mm kelebek pim bulunmaktadır. Çapraz ve düz bağlantı çubukları bu pimlere bağlanmaktadır.

Ağırlığı : 14,50 Kg

2- Çapraz Bağlantı Elemanı

Ölçü : 3000 mm

Kullanılan malzeme : 27 x 2,50 mm sanayi borusundan yapılmaktadır. Çubukların iki ucunda 20 mm çaplı pim delikleri bulunmaktadır

Ağırlığı : 4,50 Kg

3- Düz Bağlantı Elemanı

Ölçü : 2500 mm

Kullanılan malzeme : 27 x 2,50 mm sanayi borusundan yapılmaktadır. Çubukların iki ucunda 20 mm çaplı pim delikleri bulunmaktadır

Ağırlığı : 4,00 Kg